Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

М 332

7.500,00 ден

  • димензија: 800 / 800 / 510мм
  • боја: сонома / бело / даб
  • материјал: иверка 16 мм, кант 0.45мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 332”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *