Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 5007

41.630,00 ден 33.400,00 ден

  • боја: даб оустер и бело сјај со принт
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • легло 94.5/204.5/84 (ш/в/д)
  • амортизери за подигање на душекот
  • остава под леглото
  • гардеробер 86.5/52.5/191
  • ноќни шкафчиња 45/32,5/45
  • библиотека 45/32,5/171
  • вклучени душеци 90/200

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 5007”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *