Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 7009

58.200,00 ден 50.990,00 ден

  • боја: бела сјај и даб кафе
  • материјал: иверка ламинирана 16 мм
  • легло 169/101/213
  • Гардеробер 200/211/52
  • Ноќни шкафчиња 40/41/35
  • Тоалетна 70/74/45
  • Панел со лед осветление
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 7009”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *