Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

M 7014

24.000,00 ден 18.900,00 ден

  • боја: орев и тапацир крем
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • легло: 210/97/168 (ш/в/д)
  • две ноќни шкафчиња 45/46/35.5 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК 160/200
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “M 7014”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *