Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

СОХО

15.500,00 ден 12.890,00 ден

  • Боја: босфор и сохо
  • Димензија: 120/193,5/37,5
  • Матријал ламинирана иверка 18мм
  • Не се монтира на зид
Category: