Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ТЕА

22.900,00 ден 16.500,00 ден

  • боја : босфор/астра или сонома/бело
  • легло за душек 90/200 со димензии : 94/70/204
  • гардеробер трокрилен со огледало : 131/195/50
  • ноќно шкафче : 42/42/33
  • ПОДАРОК ДУШЕК 90/200

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТЕА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *