Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ТОМИ (тапациран)

2.100,00 ден 1.790,00 ден

  • материјал: бука масив;
  • боја : венге , цреша , орев и бука
  • димензија ш/д/в: 42/88/47 см
  • Стол Томи во бела мат боја цена : 1.990 ден

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТОМИ (тапациран)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *