Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ФИОКАРА Б 3

4.650,00 ден 3.599,00 ден

  • боја: бело сјајно и бетон
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија (ш/в/д) 40/51/45см