Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

ХЕПИ

42.500,00 ден 35.500,00 ден

  • боја : сонома/бело или босфор/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • Две легла : 84/75/193 (ш/в/д)   15800
  • со механизам за подигање на душек и остава под душек
  • Гардеробер трокрилен со две фиоки : 131/195/50 (ш/в/д)
  • Надградба : 131/45/50 (ш/в/д)
  • Тоалета со три фиоки и две остави : 100/70/43 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕНИ ДУШЕЦИ 82/190
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ.
  • опција Маса Медеа 3,200,00 ден

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ХЕПИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *