Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ ЗА ВИНО 28

1.780,00 ден2.230,00 ден

  • димензии : 25/72/28
  • материјал : иверка 16мм кант 0,45мм
  • боја ; венге или бела
Clear

Additional information

Начин на испорака

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ШКАФ ЗА ВИНО 28”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *