Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 301 3Д

2.400,00 ден3.000,00 ден

  • долен шкаф со рафт
  • димензија : 30/82/60(52) cm
  • материјал : иверка 16мм; кант: 0,45mm
  • боја : венге или бело
  • врати : 3Д медијапан сјај – 18 мм
  • боја : сива, бери, перл
Clear