Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 40 МДФ-С

2.240,00 ден2.800,00 ден

  • шкаф горен со рафт
  • димензии : 40/72/30 см
  • материјал : иверка 16мм , кант 0,45мм
  • боја на кабинет : венге или бела
  • вратнички : Медијапан сјај, МДФ 18мм
  • боја на вратнички : сива, бери и перл
Clear