Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 401 РЕТРО

2.720,00 ден3.400,00 ден

  • долен шкаф со рафт
  • димензија : 40/82/60(52) cm
  • материјал : иверка 16мм; кант: 0,45mm
  • боја : венге или бело
  • врати : медијапан ретро мат – 18 мм
  • боја : бела мат/крем мат/мока мат
Clear