Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 601Ф МДФ-С

1.890,00 ден2.360,00 ден

  • долен шкаф за фурна со фиока
  • димензија : 60/82/60(52) cm
  • материјал : иверка 16мм; кант: 0,45mm
  • боја : венге или бело
  • врати : медијапан сјај – 18 мм
  • боја : сива, бери, перл
Clear