Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 602Ф МДФ-С

8.290,00 ден10.360,00 ден

  • вертикален шкаф  за фурна со рафтови
  • димензија : 60/217/58 cm
  • материјал : иверка 16мм; кант: 0,45mm
  • боја : венге или бело
  • врати : медијапан сјај – 18 мм
  • боја : сива, бери, перл
Clear