Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 201 МДФ-С

1.860,00 ден2.320,00 ден

  • долен шкаф со рафт
  • димензија : 20/82/60(52) cm
  • материјал : иверка 16мм; кант: 0,45mm
  • боја : венге или бело
  • врати : медијапан сјај – 18 мм
  • боја : сива, бери, перл
Clear