Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 61 МДФ-С

3.170,00 ден3.960,00 ден

  • шкаф горен за агол со рафт
  • димензии : 60/72/30 см
  • материјал : иверка 16мм , кант 0,45мм
  • боја на кабинет : венге или бела
  • вратнички : Медијапан сјај, МДФ 18мм
  • боја на вратнички : сива, бери и перл
Clear