Одбравте да купите :
All4Home

ШКАФ 80 МДФ-С

4.000,00 ден5.000,00 ден

  • шкаф горен со рафт
  • димензии : 80/72/30 см
  • материјал : иверка 16мм , кант 0,45мм
  • боја на кабинет : венге или бела
  • вратнички : Медијапан сјај, МДФ 18мм
  • боја на вратнички : сива, бери и перл
Clear