Одбравте да купите :
All4Home

МОНА

21.000,00 ден

  • избор на боја и материјал
  • можност за поставување лево или десно
  • димензии ш/в/д: 245/74/195
  • спуштена како спална димензии: 140/210
  • поклон табуретка 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.