Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

K-4 500

4.600,00 ден 3.790,00 ден

  • боја : венге и астра, сонома, венге
  • материјал: Иверка 16мм
  • димензии  50/73/43

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “K-4 500”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *