Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 2007

17.600,00 ден 14.900,00 ден

  • боја: даб гран сасо / сонома / венге  / орев / орев адмирал / даб дакота
  • вклучени две ноќни шкафчиња
  • механизам за подигање на душекот и остава под душек
  • легло: 226/78/206 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК: 160/200 (ш/в/д)
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 2007”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…