Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home
Sale!

М 2008

7.500,00 ден14.500,00 ден

  • боја: сонома, венге или орев
  • вклучени амортизери за подигање на душек
  • легло: 164,5/78/205 (ш/в/д)
  • за душек: 160/200 (ш/в/д)
Clear
SKU: N/A Categories:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “М 2008”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…