Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Тоалета АРТЕ СТ

Tоалетна АРТЕ СТ
Редовна цена 12.880,00 ден
ПРОМО ЦЕНА 9.990,00 ден

Боја: црно фрезе , бело фрезе и бело сјајно
Материјал : ламинирана иверка 18 мм
Медијапан профил , бел
Тоалетна: 130/77/45 (ш/в/д)
Опција – Стол за тоалетна: 58/39/40 (ш/в/д) – 2.890,00 ден
Огледало: 80/55/2,5 (ш/в/д)

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *