Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба АЛЕКС С +

АЛЕКС С+
39.700,00 ден 33.000,00 ден
боја: темна сонома и бела
материјал : ламинирана иверка 16 мм
амортизери за подигање на душек
гардеробер под душек за складирање
Вклучен душек 160/200
лежај 164/84/206 (ш/в/д)
две ноќни шкафчиња 40/36/33,5 (ш/в/д)
гардеробер 180/201/52,5 (ш/в/д)
тоалетна со фиоки 100/71/38,5 (ш/в/д)
вклучено лед осветление во гардероберот
две огледала на гардероберот

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.