Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба АРТЕ +

🔷…..🔶…..🔷….. АРТЕ + ….🔶…..🔷…..🔶
ПРОМО ЦЕНА 🔺 65.470,00 ден
🔻БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ 🔺
https://all4home.com.mk/product/%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b5/
🔸Боја: црно фрезе , бело фрезе и бело сјајно
🔹Материјал : ламинирана иверка 18 мм
🔸Лежај: 165/85/215 (ш/в/д)
🔹Вклучени амортизери за подигање на душекот
🔸Гардеробер: 180/210/60 (ш/в/д)
🔹Ноќни шкафчиња 2 броја 46/30/40 (ш/в/д)
🔸Тоалетна: 130/77/45 (ш/в/д)
🔹Стол за тоалетна: 58/39/40 (ш/в/д)
🔸Огледало: 80/55/2,5 (ш/в/д)
🔹RGB LED осветлување со далечински управувач
🔸Можност за промена на бојата на светлината
🔸Медијапан профил , бел
🔹Меко затварање на гардероберот
🟡ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.