Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба БАЛИК

💖 БАЛИК 💖
Редовна цена: 76.200,00 ден
ПРОМО ЦЕНА: 59.990,00 ден
– боја: бела сјај, кожа capranova и дунапрен 3 см
– материјал: ламинирана иверка 16 мм
– легло: 164/100/209 (ш/в/д)
– гардеробер 200/200/52 (ш/в/д)
– две ноќни шкафчиња 40/47/35 (ш/в/д)
– Тоалетa со огледало 80/110/43 (ш/в/д)
– Вклучен душек 160/200

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.