Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба ВИЧЕНЦА

ВИЧЕНЦА 💝
Редовна вена 58.200,00 ден
ПРОМО ЦЕНА 48.400,00 ден
боја: бела сјај, орнаменти златни и кожа златна
материјал: ламинирана иверка 16 мм
легло: 192/105.5/204 (ш/в/д)
гаредеробер: 180/190/53 (ш/в/д)
огледала на гардероберот
две ноќни шкафчиња: 35/40/35 (ш/в/д)
тоалетна: 90/75/42 (ш/в/д)
огледало на тоалетна: 115,5/63/2
вклучен душек 160/200
остава по душек
механизми за подигање на душекот
подарок табуретка кожа златна
ВКЛУЧЕН ДУШЕК РОСИ 160/200
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.