Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба М7009

◾️Модел: М 7009
🔳Цена: 50.990,00 ден.
◾️Достава бесплатна низ цела МК.
🔸боја: бела сјај и даб кафе
🔹материјал: иверка ламинирана 16 мм
🔸легло 169/101/213
🔹Гардеробер 200/211/52
🔸Ноќни шкафчиња 40/41/35
🔹Тоалета 70/74/45
🔸Панел со лед осветление
🔹Вклучен душек 160/200

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.