Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба СИНДИ

☀️КОМПЛЕТ СПАЛНА СИНДИ☀️
🌦Редовна цена 37.200,00 ден
🌤 ПРОМО Цена 30.990,00 ден
🌟боја: светло дрво и HDF венге
✨материјал : ламинирана иверка 16 мм
⚡️амортизери за подигање на душек
💫гардеробер под душек за складирање
⭐️Вклучен душек 160/200
🪐лежај 164/90/204 (ш/в/д)
🌙две ноќни шкафчиња 50/35/35 (ш/в/д)
✨гардеробер 180/200/55 (ш/в/д)

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.