Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба СИРЕНА 2

💞СИРЕНА💞
Редовна цена 28.800,00 ден
ПРОМО ЦЕНА 23.990,00 ден

боја: даб крафт сив и даб крафт бел
материјал : ламинирана иверка 16 мм
Вклучен душек 164/190
лежај 170/70/194 (ш/в/д)
две ноќни шкафчиња 36/30/35 (ш/в/д)
гардеробер 156/205/51 (ш/в/д)
огледало на гардероберот (ш/в/д)

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *