Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Аголна гарнитуа УНА

УНА

19.500,00 ден

  • Димензија: 220 / 195
  • Со функција на развлекување гарнитурата се претвора во простран лежај со димензии 225 / 144
  • Достапна кутија за постелнина (со механизам на подигање)
  • Боја: квалитетна кафеава ткаенина во комбинација со крем – еко кожа
  • Можност за десен и лев агол
  • Вклучена табуретка

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *