Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Гардеробер М 015 Б

М 015 Б

18.200,00 ден 15.399,00 ден

  • Димензија: ш/в/д; 173/205/60
  • Боја: сонома и бела
  • Материјал: ламинирана иверка 16мм

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *