Одбравте да купите :
All4Home

Гардеробер М 1006

M 1006

15.900,00 ден 13.900,00 ден

  • боја: сонома, орев адмирал, даб дакота и венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија 150/191/59
  • меко затварање на вратите

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.