Одбравте да купите :
All4Home

Гардеробер М 1011

M 1011

16.600,00 ден 14.490,00 ден

  • боја: сонома, даб дакота и венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија 180/191/59
  • меко затварање

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.