Одбравте да купите :
All4Home

Детска соба ИВЕТ

ИВЕТ

37.200,00 ден 30.990,00 ден

  • боја: бела и розов пастел
  • материјал: ламинирана иверка 18 мм
  • Тапицирана табла со еко кожа бела со розево
  • легло: 128/85,5/195 (ш/в/д)
  • гардеробер: 80/186/47 (ш/в/д)
  • биро: 80/75/55 (ш/в/д)
  • тоалетна: 80/170/37 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК  120/190

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.