Одбравте да купите :
All4Home

Детска соба ЏОЈ

ЏОЈ

28.800,00 ден 23.990,00 ден

  • боја: даб крафт бел, зелен пастел и светло виолетова
  • материјал: ламинирана иверка 18 мм
  • легло: 125/67/196,5 (ш/в/д)
  • гардеробер: 70/180/42 (ш/в/д)
  • биро: 75/75/52 (ш/в/д)
  • шкаф: 30/142/32 (ш/в/д)
  • етажерка: 105/34/20 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК 120/190

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.