Одбравте да купите :
All4Home

Легло АВА СЕНДВИЧ

АВА СЕНДВИЧ

16.800,00 ден 13.790,00 ден

  • Материјал : ламинирана иверка
  • Боја : бела/сонома/венге ;
  • Вклучени 2 душека Роси 82/190
  • димензија : 198/73/88 (ш/д/в)
  • поклон 2 перници

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.