Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Лежај АВА 9020

ЛЕЖАЈ АВА 9020 • 💰 7.790,00 ден- Вклучен душек Роси 90/200- Материјал : ламинирана иверка ;- бленда : постформинг медијапан- Боја : бела/сонома/венге ;- бленда : бела/крем/сива/кристал/орев- димензија : 94/204/68 (ш/д/в)

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *