Одбравте да купите :
All4Home

Лежај М 004 А

М 004 А

12.990,00 ден 10.990,00 ден

  • боја: босфор/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија ш/в/д: 97/75/206
  • СО ДВЕ ФИОКИ
  • за еднолицев душек 90/200

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.