Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Лежај М 004 Б

М 004 Б

12.990,00 ден 10.990,00 ден

  • боја: сонома/бело
  • материјал: ламинирана иверка 16 мм
  • димензија ш/в/д: 97/75/206
  • СО ДВЕ ФИОКИ
  • за еднолицев душек 90/200

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *