Одбравте да купите :
All4Home

Лежај М 008 А

М 008 A

13.200,00 ден 11.490,00 ден

  • боја: босфор/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија ш/в/д: 124/75/226
  • со механизам за подигање на душек
  • за еднолицев душек 120/190

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.