Одбравте да купите :
All4Home

Лежај М 2007

М 2007

17.600,00 ден 14.900,00 ден

  • боја: даб гран сасо / сонома / венге  / орев / орев адмирал / даб дакота
  • вклучени две ноќни шкафчиња
  • механизам за подигање на душекот и остава под душек
  • легло: 226/78/206 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК: 160/200 (ш/в/д)

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.