Инфо и Работно време :
+38977667371 +38977667372 +38977532358 +38975250757
Пон-Саб 08:00-20:00
Одбравте да купите :
All4Home

Лежај М 2008

М 2008

17.600,00 ден 14.500,00 ден

  • боја: сонома, венге или орев
  • вклучени амортизери за подигање на душек и остава под душек
  • легло: 164,5/78/205 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК : 160/200 

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *