Одбравте да купите :
All4Home

Лежај М 7003

M 7003

15.900,00 ден

  • боја: венге/астра
  • материјал: ламинирана иверка 16 мм
  • димензија :  242/70,5/223 (ш/в/д)
  • легло 122/59/190 (ш/в/д)
  • шкаф со врата 45/70,5/35 (ш/в/д)
  • шкаф со фиоки 80/70,5/35 (ш/в/д)
  • шкаф на кипање 122/70,5/3  (ш/в/д)
  • со механизам за подигање на душекот и остава под душек
  • Вклучен душек 120/190 !

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.