Одбравте да купите :
All4Home

Лежај М001 Б

М 001 Б

12.000,00 ден 8.900,00 ден

  • боја; сонома/бела
  • материјал: ламинирана иверка 16мм
  • димензија ш/в/д: 84/75/193
  • со механизам за подигање на душек
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК 82/190

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.