Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба АЛЕКС С+

АЛЕКС С+

39.700,00 ден 33.000,00 ден

 • боја: темна сонома и бела
 • материјал : ламинирана иверка 16 мм
 • амортизери за подигање на душек
 • гардеробер под душек за складирање
 • Вклучен душек 160/200
 • лежај 164/84/206 (ш/в/д)
 • две ноќни шкафчиња 40/36/33,5 (ш/в/д)
 • гардеробер 180/201/52,5 (ш/в/д)
 • тоалетна со фиоки 100/71/38,5 (ш/в/д)
 • вклучено лед осветление во гардероберот
 • две огледала на гардероберот

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.