Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба АНАБЕЛ

АНАБЕЛ

46.000,00 ден 36.600,00 ден

 • Материјал : кабинет – ламинирана иверка ;
  врати – постформинг медијапан
 • Боја : кабинет – бела/сонома/венге ;
  врати – бела/крем/сива/кристал/орев
 • легло: 164/68/205
 • Гардеробер 2 броја 39/185/50
 • Ноќни шкафчиња 2 броја 39/40/50
 • Огледала 2 броја 39/145/2
 • Надградба на шкаф 78/49.2/50
 • Меко затварање на вратите
 • вклучен ДУШЕК РОСИ 160/200
 • Опција : амортизери за подигање на душекот и остава под душек (2.500,00 ден)

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.