Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба БИЛЈАНА

БИЛЈАНА Д

48.990,00 ден 38.990,00 ден

  • Материјал : Ламинирана иверка
  • Боја : даб/оустер
  • Гардеробер : 150/200/52 (ш/в/д)
  • Легло : 164/80/214 (ш/в/д)
  • Вклучени амортизери за подигање на душекот и остава под душек
  • Ноќно шкафче 2 бр. 50/44/35 (ш/в/д)
  • Тоалетна : 86/74/45 (ш/в/д)
  • ВКЛУЧЕН ДУШЕК 160/200
  • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА И МОНТАЖА ВО ДОМОТ

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.