Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба БОНИ

БОНИ

38.000,00 ден 27.990,00 ден

  • боја: венге и астра пастел
  • материјал: ламинирана иверка 16 мм
  • легло 165/77/204 (ш/в/д)
  • Вклучен душек 160/200
  • гардеробер 160/200/59 (ш/в/д)
  • Ноќни шкафчиња 40/40/30.5 (ш/в/д)
  • Опција тоалетна со фиоки 50/73/43 (ш/в/д) цена: 3.790 ден
  • Опција табуретка на отварање 100/39/35 (ш/в/д) цена: 2.590 ден
  • Опција огледало 50/68/2.2 (ш/в/д) цена: 1.390 ден

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.