Одбравте да купите :
All4Home

Спална соба КАФЕ

КАФЕ

53.800,00 ден 43.800,00 ден

 • Материјал : кабинет – ламинирана иверка и пвц орнаменти
 • Боја : даб казас и црна
 • Гардеробер 200/60/210 (ш/д/в)
 • Легло 190/204,5/88 (ш/д/в) со тапацирана табла со еко кожа и
  амортизери за подигање на душекот и остава под душек
 • две ноќни шкафчиња 50/38/38,5(ш/д/в)
 • БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМОТ
 • Опција : латофлекс 160/200 цена 5,200,00 денари
 • Опција : тоалета 80/43/89,5 со огледало 64/2,5/78  (ш/д/в) цена 8,920,00 денари
 • Опција : душек Роси 160/200 цена 7,000,00 ден

Have any Question or Comment?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.